Ułatwienia dostępu

Akcja bezpłatnej kastracji, sterylizacji oraz znakowania psów i kotów właścicielskich w Gminie Miastków Kościelny w 2024 roku

Dzięki środkom finansowym otrzymanym z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla Zwierząt 2024” pn.  „Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Miastków Kościelny” w kwocie 20.000,- zł  oraz własnych środków w kwocie 20.000,- zł będzie prowadzona

AKCJA DARMOWYCH ZABIEGÓW KASTRACJI, STERYLIZACJI ORAZ ZNAKOWANIA PSÓW I KOTÓW WŁAŚCICELSKICH W GMINIE MIASTKÓW KOŚCIELNY!

Od 01.05.2024 r. do 25.10.2024 r. mieszkańcy gminy Miastków Kościelny będą mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów kastracji/sterylizacji oraz znakowania PSÓW i KOTÓW właścicielskich!

Wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,   w Urzędzie Gminy – biuro podawcze lub pokój nr 6  na górze i  złożyć go osobiście lub wysłać drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po rozpatrzeniu wniosku Mieszkaniec otrzyma skierowanie na wykonanie określonego zabiegu. (ilość zabiegów ograniczona - do wyczerpania środków).

Zabiegi wykonywane będą w Przychodni Weterynaryjnej „VET-SERWIS” Rafał Łubian ul. Łąkowa 20, 08-400 GARWOLIN.

W ramach akcji i wykonania zabiegu zwierzę zostanie także trwale oznakowane (czipem). Jest to wymóg konieczny, aby wziąć udział w akcji sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich.

 

Dlaczego warto skorzystać z akcji kastracji zwierząt właścicielskich?

  1. Zapewnisz zdrowie i dobre życie zwierzęciu oraz obniżysz koszty jego przyszłego leczenia.
  2. Zapobiegniesz zwiększaniu się liczby zwierząt bezdomnych w gminie i zmniejszysz koszty opieki nad nimi.
  3. Znakowanie i kastracja/sterylizacja to dwa najważniejsze działania zapobiegające bezdomności zwierząt. Należy pamiętać o tym, że opieka nad zwierzętami to także kontrola ich rozmnażania.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać telefonicznie 25 751 12 86, w pokoju nr 6  lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (WNIOSEK - PSY 2024.docx)WNIOSEK - PSY 2024.docxWNIOSEK 2024579 kB

   Dotacje

  Inwestycje

  GOPS

  Druki

  Odpady

  Wybory 2024

Urząd Gminy Miastków Kościelny

ul. Rynek 6
08-420 Miastków Kościelny

Jak dojechać?
Kontakt

tel. 25 751-12-86
fax 25 751-12-86
Email: gmina@miastkowkoscielny.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7.00-15.00
sobota-niedziela - urząd zamknięty

Zgłoszenie awarii

Zgłoszenia w sprawie awarii kanalizacji, oświetlenia ulicznego, uszkodzeń dróg gminnych pod nr tel. 503 367 913 w godz. 7-15 (pon.-pt.)

Copyright © Gmina Miastków Kościelny | Wykonanie DK MEDIA

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.