Ułatwienia dostępu

Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny za rok 2021

28 kwiecień 2022 07:49

Szanowni Państwo,

 

Zgodnie z art. 28aa Ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 559) Wójt Gminy Miastków Kościelny przedkłada Państwu projekt Raportu o stanie Gminy Miastków Kościelny za rok 2021.

Podczas sesji Rady Gminy, która odbędzie się w drugiej połowie maja przeprowadzona zostanie debata nad tym dokumentem. Po jej zakończeniu Rada przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem lub nie udzieleniem Wójtowi wotum zaufania. W przypadku nieudzielenia Wójtowi wotum zaufania w dwóch kolejnych latach Rada Gminy może podjąć uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie jego odwołania.

Mieszkańcy gminy mają prawo zabierać głos w trakcie debaty. W związku z tym osoba zainteresowana wzięciem w niej udziału powinna złożyć pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Gminy poparte 20 podpisami, najpóźniej w dniu poprzedzającym sesję Rady Gminy na której odbędzie się ta debata.

W związku z tym zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości i zgłaszanie się do udziału w debacie.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny 2021.pdf)Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny 2021.pdf 2174 kB2022-04-28 07:49
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.