MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

05 listopad 2019 08:53

Gminna Biblioteka Publiczna  w Miastkowie Kościelnym zaprasza dzieci w wieku od  3 do 6 lat wraz z rodzicami do udziału w projekcie MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK. Wystarczy zapisać dziecko do biblioteki a jeśli ma kartę zgłosić chęć przystąpienia do akcji, wypożyczyć książkę i odebrać wyprawkę czytelniczą, a w niej książkę "Pierwsze czytanki dla ...." oraz Kartę Małego Czytelnika, do której dziecko będzie zbierało naklejki - jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego. Przeczytajcie wspólnie wypożyczoną książkę, sprawiając by ten czas był wyjątkowy i tylko Wasz. Niech wspólne czytanie stanie się rytuałem, z którego będziecie czerpać wielką przyjemność.
Oddajcie książkę do biblioteki w terminie i wypożyczcie kolejne, pamiętając o zabraniu Karty Małego Czytelnika. Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom. To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także Waszych wspólnych przygód z książką.

W pakiecie startowym znajdziecie Państwo też broszurę "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.