10 grudzień 2020 10:57
Z wielką przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy tegoroczny program "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych". W tym roku na ten cel wydano 9231,43 zł z czego 3231 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
08 maj 2020 11:11
Z okazji Dnia Matki serdecznie zapraszamy naszych czytelników - niezależnie od wieku do udziału w konkursie na najpiękniejsze życzenia dla mamy.   Napiszcie życzenia dla swojej mamy i prześlijcie je na adres mail'owy biblioteki  Można też przesyłać skany i zdjęcia życzeń napisanych na ozdobionych przez Was kartkach. Życzenia te opublikujemy 26 maja na naszym blogu. Na prace czekamy do 22-go maja, do godz. 15.00. Trzy najlepsze  prace zostaną nagrodzone książką i bukietem polnych kwiatów dla mamy! Zapraszamy mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Zapraszamy również na naszego bloga gbpmiastkowkoscielny.blogspot.com
04 maj 2020 10:16
Drodzy Czytelnicy, w związku z decyzją Premiera o wdrożeniu II etapu łagodzenia restrykcji epidemicznych, z wielką radością informujemy, iż od poniedziałku 4 maja BIBLIOTEKA WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ!   Wiąże się to jednak z pewnymi ograniczeniami. Aby zapewnić Państwu bezpieczne korzystanie ze zbiorów przedstawiamy nowe zasady funkcjonowania: - biblioteka dostępna jest dla czytelników w godzinach 7.30 - 15.30 - wchodząc do budynku biblioteki Czytelnik ma obowiązek używać maseczki lub chustki zasłaniającej usta i nos, prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości - obowiązuje nas reżim obostrzeń 1 osoba na 15 m2 - wolny dostęp do księgozbioru jest ograniczony - punkt wypożyczeń przy wejściu do wypożyczalni - książki podaje bibliotekarz - zalecamy wcześniejsze przygotowanie listy tytułów, które chcemy wypożyczyć lub wcześniejszy kontakt mail'owy lub telefoniczny: email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. : 25 754 40 18 - zwracane książki prosimy zapakować do jednorazowej torby, punkt zwrotu w drzwiach czytelni - oddane książki wędrują do kwarantanny na 10 do 14 dni, po tym czasie zostaną odpisane z konta czytelnika i włączone do księgozbioru - nadal nie można korzystać z czytelni i stanowisk komputerowych   Mamy nadzieję, że w niedługim czasie powrócimy do normalnego funkcjonowania a teraz zapraszamy również po nowe tytuły książek, które w międzyczasie włączyliśmy do księgozbioru.  
04 luty 2020 10:03

Po burzliwych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu organizowanego przez naszą bibliotekę. Lista laureatów została opublikowana na blogu biblioteki. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a także wszystkim uczestnikom. Cieszy nas niezmiernie, że pomimo nie łatwego tematu konkursu napłynęło tak wiele prac. Dziękujemy!  

Link do zdjęć

04 luty 2020 09:55

Zdjęcia  z przebiegu warsztatów na stronie bloga biblioteki.

Zdjęcia

 

06 grudzień 2019 09:28

 Gminna Biblioteka Publiczna w Miastkowie Kościelnym zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Kartka świąteczna z Miastkowa Kościelnego"   Regulamin konkursu Organizator Gminna Biblioteka Publiczna w Miastkowie Kościelnym Cele konkursu: Kultywowanie i podtrzymywanie polskiej tradycji świątecznej Budzenie przywiązania i szacunku do naszej małej ojczyzny Popularyzowanie miejsc i symboli będących wizytówką gminy Warunki konkursu: Uczestnik powinien dostarczyć jedną pracę wykonaną samodzielnie. Pracę konkursową należy wykonać samodzielnie przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych (np.: malowanie, rysowanie, wydzieranie, wycinanie, wylepianie itp.) na bloku technicznym lub rysunkowym o wymiarach nie większych niż A-4. Do każdej pracy należy dołączyć kartkę z następującymi informacjami: imię i nazwisko, wiek, szkoła/adres. Prace należy składać w siedzibie biblioteki do 20 grudnia 2019r. O wynikach konkursu poinformujemy do 7 stycznia. Prace po prezentacji przechodzą na własność organizatora. Ocena prac konkursowych Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu. Prace oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych: - dzieci przedszkolne - uczniowie klas I-III - uczniowie klas IV-VIII - młodzież i dorośli Kryteria oceny: oryginalność zgodność z tematem estetyka kompozycja - pomysł na wybór i ciekawe, artystyczne ujęcie symboli, miejsc, zabytków itp. miastkowszczyzny w połączeniu z symbolami Bożego Narodzenia.      

03 grudzień 2019 16:02

22 listopada gościliśmy w naszej bibliotece artystów ze Studia Teatralnego "KRAK-ART", którzy dla naszych najmłodszych czytelników zaprezentowali przedstawienie interaktywne pt. "Kraina lodu". Dziękujemy artystom i dzieciom z klas O-3 za wspólną zabawę!

link do zdjęć

03 grudzień 2019 15:54
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą bibliotekę w akcji Kinder "Wspólne czytanie". Razem daliśmy radę, dla nas ta wygrana zawsze będzie się kojarzyła z Wami, z Waszym wielkim zaangażowaniem. przyjaźnią, solidarnością i wielką wolą walki. Bardzo gorąco dziękujemy w imieniu własnym i naszych małych czytelników, dla których walczyliśmy o pufy i książki. Razem możemy więcej!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.