Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny za rok 2019.

29 maj 2020 12:08

Szanowni Państwo,

Zgodnie z art. 28aa Ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 713) Wójt Gminy Miastków Kościelny przedkłada Państwu projekt Raportu o stanie Gminy Miastków Kościelny za rok 2019.

Podczas sesji Rady Gminy, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca przeprowadzona zostanie debata nad tym dokumentem. Po jej zakończeniu Rada przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem lub nie udzieleniem Wójtowi wotum zaufania. W przypadku nieudzielenia Wójtowi wotum zaufania w dwóch kolejnych latach Rada Gminy może podjąć uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie jego odwołania.

Mieszkańcy gminy mają prawo zabierać głos w trakcie debaty. W związku z tym osoba zainteresowana wzięciem w niej udziału powinna złożyć pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Gminy poparte 20 podpisami, najpóźniej w dniu poprzedzającym sesję Rady Gminy na której odbędzie się ta debata.

W związku z tym zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości i zgłaszanie się do udziału w debacie.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny 2019.pdf)Raport o stanie Gminy Miastków Kościelny 2019.pdf 2320 kB2020-05-29 12:08

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.