„Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”

07 styczeń 2020 14:36

W grudniu odbyły się pierwsze szkolenia organizowane w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” prowadzonego przez Gminę Miastków Kościelny.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Certyfikaty ukończenia szkolenia otrzymały 72 osoby, które uczestniczyły w szkoleniach pn. „Rodzic w Internecie”, Moje transakcje i finanse w sieci”, „Tworzę własną stronę internetową (blog), „Rolnik w sieci”.

Podczas zajęć uczestnicy zdobyli dodatkowe wiadomości na temat bezpieczeństwa i komunikacji w sieci, rozwinęli umiejętności związane z załatwianiem swoich spraw biznesowych, finansowych czy urzędowych za pośrednictwem Internetu. Nauczyli się m.in. zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, realizować zakupy, płacić podatki czy korzystać z podstawowych usług e-administracji. Gratulujemy!

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa rekrutacja na pozostałe szkolenia:

  • Rodzic w Internecie
  • Mój biznes w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Rolnik w sieci
  • Kultura w sieci
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)

Informujemy jednocześnie, że w ramach projektu zakupiono 24 komputery przenośne, które po pomyślnym zakończeniu projektu zostaną przekazane placówkom oświatowym z terenu gminy.

Deklaracje uczestnictwa w szkoleniu można złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Miastków Kościelny pok. nr 9.

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu: 25 684 16 39.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.