ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

15 styczeń 2019 13:47

ZAWIADOMIENIE

            Wójt Gminy Miastków Kościelny zawiadamia, iż od dnia 01 do 28 lutego 2019 r. można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego za paliwo rolnicze w Urzędzie Gminy w Miastkowie Kościelnym pokój nr 3.

Wymagana dokumentacja:

  • Wniosek zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (UWAGA ! NOWY WZÓR WNIOSKU); 
  •  
  • Faktury VAT albo ich kopie, stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.  
  •  
  • W przypadku hodowców bydła do wniosku należy dołączyć dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informację o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych (DJP) bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego w odniesieniu do każdej siedziby stada tego producenta w ostatnim dniu każdego miesiąca 2018 r.

 

NOWY WZÓR WNIOSKU O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO DOSTĘPNY JEST W URZĘDZIE GMINY POKÓJ NR 3 ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.miastkowkoscielny.pl W ZAKŁADCE DRUKI DO POBRANIA-PODATKI.                  

Limit ilości oleju napędowego na 1 ha użytków rolnych w 2019 r. – 100 l.

Limit ilości oleju napędowego na 1 DJP – 30 l.

Stawka zwrotu podatku na 1 litr oleju napędowego w 2019 r. – 1,00 zł.

 

 

Wójt Gminy

Jerzy Jaroń

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.