1 Gwiaździsty Zlot Rowerowy oraz XIII gminne zawody strażackie

03 lipiec 2018 13:22

W dniu 1 lipca 2018 roku odbył się 1 Gwiaździsty Zlot Rowerowy oraz XIII gminne zawody strażackie. 1 Gwiaździsty Zlot Rowerowy, w którym każdy z uczestników musiał przyjechać rowerem pokonując dystans minimum 3 km. Uczestnicy Zlotu mogli rywalizować na trasie Miasteczka Rowerowego,

gdzie czekały na nich kolejne stacje sprawdzające ich umiejętności rowerowe. Konkurencja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. W poszczególnych kategoriach zwycięzcami okazali się:

Kategoria poniżej 9 lat:

  1. Blanka Romanowska
  2. Dawid Król
  3. Gabrysia Zając

 

Kategoria powyżej 10 lat:

  1. Kacper Budzisz
  2. Krystian Prus
  3. Patryk Paduch

 

Kategoria Dorośli:

  1. Artur Blachowicz
  2. Stanisław Odziemczyk
  3. Anna Blachowicz i Baran Stanisław.

Dodatkowo nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Fabian Baran

 

Natomiast strażacy rywalizowali w kategorii „bojówka”. Po emocjonującej i będącej na wysokim poziomie rozgrywce zwyciężyli druhowie z OSP Zwola, którzy w pokonanym polu pozostawili inne drużyny.

Kolejne miejsca zajęły zastępy strażaków z:
OSP Zasiadały
OSP Wola Miastkowska
OSP Ryczyska
OSP Brzegi
OSP Przykory
OSP Zgórze
OSP Stary Miastków

W zawodach wystartowała również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Brzegów. Młodzi strażacy wykazali się dużym profesjonalizmem osiągając bardzo dobry rezultat. 

Rywalizacja przebiegała w bardzo sportowej atmosferze. Zawody były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz podniesienia sprawności bojowej strażaków z Gminy Miastków Kościelny.

 

Galeria zdjęć

 

 

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.